iStock_000005286198XSmall

ASMEDICA to nowoczesna przychodnia działająca w Miedzianej Górze od 2014 roku. Założyciele i pracownicy to grono zaprzyjaźnionych osób, dzięki czemu swą pracę wykonują w zgranym i rozumiejącym się na wzajem zespole.

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie kompleksowej , szeroko rozumianej opieki medycznej rodzinom. W naszych działaniach kładziemy nacisk na edukację zdrowotną i profilaktykę, czyli zapobieganie chorobom – nasze hasło „Twoje zdrowie naszym celem” Chcemy, aby każdy, kto przychodzi po poradę do Przychodni Rodzinnej ASMEDICA, wiedział, że wszystko, co robimy, staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Konsultujemy, wyjaśniamy, prowadzimy przez cały proces badania, udzielamy pełnej informacji dotyczącej stanu zdrowia i profilaktyki, ukierunkowujemy i doradzamy.

Chcemy aby nasza przychodnia była dla Państwa miejscem, w którym możecie wykonać kompleksowe badania, zasięgnąć porady uznanych specjalistów z danych dziedzin, korzystając przy tym z nowoczesnej aparatury medycznej.

Szczególną uwagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia do Pacjenta. Poprawa stanu zdrowia Pacjentów oraz jednoczesne podnoszenie jakości życia.

Przed pierwszą wizytą

W celu skorzystania z usług medycznych w ASMEDICA należy zgłosić się do recepcji z dowodem osobistym lub innym aktualnym dokumentem tożsamości. Podczas wizyt osób niepełnoletnich konieczna jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego.