Poradnia Pediatryczna

Naszych najmłodszych pacjentów również otaczamy szeroką opieką medyczną. Oferujemy opiekę pediatryczną dla dzieci zdrowych i chorych, kompleksowy zakres konsultacji specjalistycznych, szeroką diagnostykę laboratoryjną, szczepienia obowiązkowe i zalecane oraz testy alergologiczne.

Nasza przychodnia to miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom. W miłej i ciepłej atmosferze dzieci czują się swobodnie i zapominają o stresie, który towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

Nasz Pediatra:

lek.med.Sylwia Olejnik – Pediatra
specjalista chorób dziecięcych -pediatra / Specjalista diabetologii-endokrynologii dziecięcej
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 15-18
Piątek: 15-18

Sylwia Olejnik

Sylwia Olejnik

Specjalista pediatra

Lek.med.Sylwia Olejnik ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 2004r. Od 2006r. pracuje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Kielcach .W 2012 r otrzymała dyplom specjalisty Pediatry. Obecnie Pani doktor poszerza swoja wiedzę kończąc specjalizację z Endokrynologii i Diabetologii dziecięcej. Oprócz wiedzy medycznej Pani doktor ma wielkie doświadczenie pracy w trudnych warunkach zdobyte przez wiele lat pracy w wszystkich Poradniach Dyżurujących w Kielcach. Obecnie pracuje : w oddziale Endokrynologiczno- Diabetologicznym , izbie przyjęć WSSZDz.w Kielcach oraz przychodni ASMEDICA w Miedzianej Górze. Pani Olejnik to rodowita Kielczanka ale od 3 lat mieszkanka w gminie Miedziana Góra.